Cream home

Rezidenční development v prémiových lokalitách a výjimečném standardu.

Rezidenční development má v našem portfoliu výjimečné postavení. Fond vlastní v centrálních lokalitách měst České republiky mnoho činžovních domů, ze kterých vznikají perfektní místa pro rodinný život.  Důsledná a citlivá rekonstrukce je samozřejmostí, mnoho z těchto domů vzniklo na počátku minulého století a jejich architektura je nezaměnitelná. Rekonstrukce těchto domů realizujeme podle našeho konceptu CREAM Home, který zachovává charakter těchto domů, ale posouvá standard vybavení a jejich energetickou náročnost do současnosti.

Rezidenční bydlení nabízíme také v projektech industriálního charakteru. Například objekt MAX32 nabízí ojedinělé loftové byty, apartmány, které jsou ve Zlíně velmi oblíbené.

Dlouhodobou strategií fondu je pronájem a to i u rezidenčních nemovitostí. Vytváříme tak stabilní investiční zhodnocení našich aktiv. Některé nemovitosti rovněž prodáváme a to i formou tzv. investičních prodejů, kdy klient je po určitou dobu v nájmu, který se mu pak započítává do kupní ceny nemovitosti.